Марта Шпак
Марта Шпак
звездность: 20
дата последнего визита:29.01.2015 17:26
дата регистрации:26.03.2010
Статус:нет на сайте
Контакты:
телефон 1:+380677047179
e-mail:
Творческий псевдоним:
Марта Шпак
 • Жанр
  Певец
 • Страна
  Украина
 • Регион
  Киевская область
 • Город
  Киев
Сайт артиста в проекте:
Персональный сайт артиста:


Описание группы и деятельности:
В її творчості причаїлась мудрість минулого та невтомна енергія майбутнього; її голос зворушує серця людей у всьому світі; а її пісні – свіжий подих в задушливу епоху прагматизму, що по-новому відкриває світлу душу чесної української музики!
Марта Шпак – Заслужена артистка України, співачка, за плечима якої історія наполегливої дівчини, що здійснила свою мрію; історія таланту, який подолав труднощі і подарував іншим сили робити так само.
Сьогодні українська красуня активно гастролює різними країнами світу. Її концерти вразили не одну тисячу слухачів України, Канади, Німеччини, Польщі, Угорщини, Чехії, Сербії, Росії. В творчому доробку співачки численні перемоги на багатьох міжнародних конкурсах-фестивалях; три повноцінні та кардинально відмінних альбоми: “На світанку”, "Осяйні" та "Бойківські співанки"; відеокліпи на пісні «В небі зіронька» та «Історія»; співпраця з низкою українських композиторів, рок-музикантів, режисерів, музичних оркестрів, танцювальних та фольклорних ансамблів.
Встигає також Марта працювати провідною солісткою Державного Академічного ансамблю пісні і танцю ВВ МВС України, де вона вже давно завоювала цілу «армію» військових прихильників.
Одним із вагомих підсумків величі вкладеної праці стала важлива подія у 2009-му році, коли співачка отримала з рук Президента України почесне звання «Заслужена артистка України».
Але на цьому заповітна мрія Марти Шпак – показати неповторну українську культуру всьому світу – тільки починається. Вона пише власні пісні та створює хореографічні композиції для своїх концертів, приймає участь у благодійних соціальних акціях, збирає фольклор та невтомно працює над собою.
«Повірте: каже Марта – найменший успіх кожного зокрема стане великою часткою нашого спільного щасливого і успішного майбутнього! Головне – з любов,ю і вдячністю жити, творити..!»
Недаремно творчість Марти Шпак відкриває всю красу душі українського народу, мови, народних цінностей і не залишає байдужим жодне серце!!!
 Я-звезда: статьяПоследние материалы